Home » කටාර් එයාර්වේස් ශ්‍රී ලංකාවෙන් කැබින් කෲ බඳවා ගැනීම් නිවේදනය කරයි
Business Featured Global News News Travel

කටාර් එයාර්වේස් ශ්‍රී ලංකාවෙන් කැබින් කෲ බඳවා ගැනීම් නිවේදනය කරයි

කටාර්හි ධජ වාහකය වන කටාර් එයාර්වේස් ශ්‍රී ලංකාවේ කොළඹ කැබින් කාර්ය මණ්ඩලය බඳවා ගැනීම නිවේදනය කර ඇත.

එහි වෙබ් අඩවියේ පළ කරමින්, කටාර් එයාර්වේස් අයදුම්කරුවන් සඳහා එහි අවශ්‍යතා සහ සුදුසුකම් දක්වා ඇත.

උනන්දුවක් දක්වන අයදුම්කරුවන්ට ඔවුන්ගේ CV උඩුගත කර මාර්ගගත අයදුම්පත සම්පූර්ණ කරන ලෙස ඉල්ලා ඇත.

අයදුම්කරුවන් තම ස්ථානයට ආසන්නතම ප්‍රධාන නගරයට අයදුම් කිරීමට උනන්දු කර ඇත.

සම්පූර්ණ ප්රකාශය:

වෙළඳපල තත්ත්වයන් වැඩිදියුණු වෙමින් පවතින අතර අපගේ ජාලය වර්ධනය වෙමින් පවතින බැවින්, අපි දැන් අපගේ Cabin Crew කණ්ඩායම, Qatar Airways හි ලොවට තානාපතිවරුන් වර්ධනය කිරීමට බලාපොරොත්තු වෙමු.

අපගේ පුරාවෘත්ත ආගන්තුක සත්කාරය සහ ලෝක මට්ටමේ සේවාවක් ලබා දිය හැකි ඉහළ පෙළඹවීමක් ඇති පුද්ගලයින් අපි සොයමින් සිටිමු. කර්මාන්තයේ ප්‍රමුඛ ප්‍රතිලාභ සහ අසමසම පුහුණු වැඩසටහන් සමඟින්, ඔබ අපගේ ගුවන් යානයේ සිටින මගීන්ට අමතක නොවන අත්දැකීම් නිර්මාණය කිරීමෙන් අපගේ වර්ධනයට සහාය වනු ඇත.

ඔබ කටාර් එයාර්වේස් සමඟ වැඩ කරන විට, ඔබ පියාසර කරන්නේ එහි අති නවීන ගෝලීය කේන්ද්‍රස්ථානයක් වන හමාඩ් ජාත්‍යන්තර ගුවන්තොටුපළ සමඟ එක්ව තරු 5-ස්කයිට්‍රැක්ස් ශ්‍රේණිගත කිරීම් හතරක් ලබාගෙන ඇති ලොව එකම ගුවන් සමාගම සමඟ බව දැන ගැනීමෙන් ඔබට සැනසීමක් ලැබිය හැකිය. කීර්තිමත් තරු 5-තරු ගුවන් සේවා ශ්‍රේණිගත කිරීම, තරු 5-තරු ගුවන් තොටුපල ශ්‍රේණිගත කිරීම, තරු 5-තරු COVID-19 ගුවන් සේවා ආරක්ෂණ ශ්‍රේණිගත කිරීම සහ තරු 5-තරු COVID-19 ගුවන් තොටුපල ආරක්ෂණ ශ්‍රේණිගත කිරීම ඇතුළුව.

අපි සෑම විටම කර්මාන්තයේ ප්‍රමුඛයෙකු වන අතර වසංගතයේ ආරම්භයේ සිට විශාලතම ගෝලීය වාහකයා බවට පත්වීමට අනුවර්තනය වී ඇති අතර, අපගේ අභ්‍යන්තර අත්දැකීම් පුරාවටම අපගේ ආරක්ෂාව, සුවපහසුව සහ සේවා මට්ටම් නැවත නිර්වචනය කරමින් සිටිමු.

කිසිදා පියාසර කිරීම නතර නොකළ සහ වසංගතය පුරාවට ඔරොත්තු දෙන ගුවන් සමාගමක් වන කටාර් එයාර්වේස් සමඟ ඔබේම කතාවක් ලිවීම ආරම්භ කරන්න.

සුදුසුකම්

මෙම භූමිකාව තුළ සාර්ථක වීමට, ඔබට පහත සඳහන් දෑ ඇත:

අවම වයස: අවුරුදු 21
අවම අත් ප්‍රමාණය: 212 සෙ.මී. (ඇඟිලි මත)
අවම අධ්‍යාපනය: උසස් පාසල් අධ්‍යාපනය
ලිඛිත හා කථන ඉංග්‍රීසි භාෂාව චතුර ලෙස කථා කිරීම (වෙනත් භාෂාවක් කථා කිරීමේ හැකියාව සම්පතකි)
විශිෂ්ට සෞඛ්ය හා යෝග්යතාව
කටාර්හි දෝහා වෙත නැවත පදිංචි වීමට කැමැත්ත
හොඳ අන්තර් පුද්ගල කුසලතා සහ බහුජාතික කණ්ඩායමක් සමඟ වැඩ කිරීමේ හැකියාව සහිත පිටතට යන පෞරුෂය
සේවය සඳහා ඇති ආශාව
පාරිභෝගික සේවා සහ ආගන්තුක අත්දැකීම්, ගුණාත්මකභාවය සහ වෘත්තීයභාවය පිළිබඳ හැකි ඉහළම ප්‍රමිතීන් සාක්ෂාත් කර ගැනීමට ඔබේ කැපවීම ප්‍රදර්ශනය කරමින් වේගවත්, කණ්ඩායම් පරිසරයක් තුළද ඔබ විශිෂ්ට වනු ඇත.

අසාමාන්ය කතාවක කොටසක් වන්න

ඔබේ කුසලතා. ඔබේ පරිකල්පනය. ඔබේ අභිලාෂය. මෙන්න, ඔබේ හැකියාවන් සහ ඔබට කළ හැකි බලපෑම සඳහා සීමාවන් නොමැත. ඔබේ කුසලතා සහ අත්දැකීම් ගොඩනඟන විශාලතම, වඩාත්ම ප්‍රතිලාභදායක අභියෝග මත වැඩීමට සහ වැඩ කිරීමට ඔබට අසීමිත අවස්ථා සොයාගත හැකිය. ඔබට අපගේ අනාගතයේ කොටසක් වීමටත්, ජාත්‍යන්තර ප්‍රජාවක කොටසක් වෙමින් ඔබට අවශ්‍ය ජීවිතය ගොඩනගා ගැනීමටත් අවස්ථාව තිබේ. අපගේ හොඳම දේ මෙහි සහ තවමත් පැමිණීමට ඇත. අපට නොහැකියාව අභියෝගයක් පමණි. මින් පෙර කිසිදා නොකළ දේ සාක්ෂාත් කර ගැනීමට අප නිර්භීතව අප හා එක්වන්න.

එකට, සෑම දෙයක්ම හැකි ය

කටාර් එයාර්වේස් සමූහය ගැන

අපේ කතාව පටන් ගත්තේ ගුවන් යානා හතරකින්. අද, අපි විවිධ ව්‍යාපාර 12ක් හරහා එක ලෙස එකට විශිෂ්ටත්වය ලබා දෙන්නෙමු. අපි වේගයෙන් වර්ධනය වී, වාර්තා බිඳ දැමූ අතර අනෙක් අය අනුගමනය කරන ප්‍රවණතා සකසා ඇත. අසාර්ථක වේ යැයි බියෙන් අපි වේගය අඩු නොකරමු. ඒ වෙනුවට, පෙර කිසිදා නොකළ දේ සාක්ෂාත් කර ගැනීමට අපි නිර්භීත වෙමු.

එබැවින් ඔබ අපගේ ගනුදෙනුකරුවන් සඳහා අද්විතීය අත්දැකීමක් නිර්මාණය කළත් හෝ තිරය පිටුපස නව්‍යකරණයක් නිර්මාණය කළත්, සෑම පුද්ගලයෙකුම අපගේ සාඩම්බර කතාවට දායක වේ. දර්ශනීය වර්ධනය සහ අධිෂ්ඨානය පිළිබඳ කථාවක්. ඔබේ අභිලාෂය සීමා මායිම් නැති තැනකට ගෙන ඒමට සහ සැබවින්ම ගෝලීය ප්‍රජාවක කොටසක් වීමට දැන් ඔබේ හොඳම අදහස් සහ ආශාවන් ගෙන ඒමට කාලයයි.

මූලාශ්රය : Newswire

Translate